POZNAJMY SIĘ

Kiedy postanowiliśmy tworzyć filmy zależało nam By były jak najbardziej autentyczne. Dziś Tworzymy sakramentalne tak by móć opowiadać wspólnie Wasze Historie.
Kim jesteśmy ?
Jesteśmy zgraną ekipą filmowców, którzy krok po kroku realizują wartościowy cel robienia sentymentalnych i naturalnych filmów ślubnych. Dzięki różnicy charakterów nasze filmy stają się bardziej niepowtarzalne, wyjątkowe i barwne.
Dlaczego my ?
Dyskretna praca, nieograniczone wsparcie i przede wszystkim zero ściemy. Wierzymy, że przy wspólnym zaangażowaniu stworzymy świetny film, który ucieszy Was i bliskich. Dlatego pozwólcie rozwinąć nam skrzydła na Waszym ślubie i przyjęciu. 

ZESPÓŁ

TRZYMAMY SIĘ RAZEM
DYSKRETNA PRACA
Najbardziej cieszy nas, że podczas pracy jesteśmy praktycznie niezauważalni. Dzięki temu pokazujemy jeszcze większą autentyczność Waszych uczuć. Wtapiając się w tłum dzielnie tworzymy nikomu nie przeszkadzając.
ZERO ŚCIEMY
Szanujmy się nawzajem i realizujmy powierzone zadania najlepiej, jak potafimy. Bez ściemy! Piękniejszą pamiątkę stworzymy przy prawdziwym zaangażowaniu dwóch stron. Zatem napędzajmy się dla lepszego efektu!
SUPER WSPARCIE
Pomagamy w każdej sytuacji. Zwieziemy Was na plener, podamy szklankę wody w potrzebie czy schowamy ukratkiem podwiązkę, która spadła.  Niespodziewaną pomocą wykazał się Patryk, gasząc palącą się ozdobę na torcie.

 BĄDŹMY W KONTAKCIE

Poznajmy się i wspólnie stwórzmy historię Waszej miłości.
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ