Uwielbiam z Wami rozmawiać, wysłuchiwać o Waszych planach jak i opowiadać o swojej pracy. Od pierwszej wiadomości staram się obdarować Was wsparciem i uśmiechem. Dlatego w tym artykule naszego PORADNIKA postanowiłem ułatwić Ci kontakt z filmowcem i podzielę się z Tobą moim doświadczeniem. Od początku naszej twórczości miałem okazję rozmawiać z setkami osób, dzięki którym wykreowałem sobie w głowie “idealną pierwszą wiadomość do filmowca”. Poniżej znajdziesz konkretne tematy, które warto zawrzeć!

TERMIN
Konkretna data ułatwi mi sprawdzenie kalendarza, czy w danym dniu jesteśmy dostępni i możemy dla Was pracować.
MIEJSCE ŚLUBU I PRZYJĘCIA
Często dostaję we wiadomości informację np.:  ślub i wesele w Węgrowie. Cieszę się, że to piszecie, ale w jednej miejscowości mogą być 3 kościoły i 10 miejsc na wesele. Jestem bardzo ciekaw, w jakim konkretnym miejscu powiecie sobie Sakramentalne Tak i spędzicie zabawę do rana. Śmiało pisz nazwę kościoła i miejsca potańcówki. Zdradź nam również czy to ślub kościelny, cywilny, plenerowy, a może humanistyczny?
MOTYW PRZEWODNI IMPREZY
Poinformuj nas w jakim klimacie organizujecie ślub i wesele. Co tworzycie sami, jaki macie pomysł na Wasz dzień. Uwielbiamy detale!
WASZE PLANY I MARZENIA
Opowiedz mi o Waszym dniu najpiękniej jak potrafisz! Na jakim etapie przygotowań jesteście. Utwierdź nas bardziej w przekonaniu, że tworzycie cudowny dzień. Możesz podzielić się firmami z jakimi już udało się Wam podjąć współpracę, a kogo jeszcze szukacie. Dzięki dobrze zgranej ekipie dzieją się cuda! Chcemy byś była pewna wyboru filmu, dlatego czym więcej o Was i Waszym przyjęciu wiemy tym lepiej spełnimy Wasze marzenia. Efekt końcowy przerośnie oczekiwania nas wszystkich i będzie niezwykłą pamiątką!
OCZEKIWANIA OD FILMOWCÓW
Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że włączasz film z Waszego przyjęcia. Co widzisz?! Napisz nam swoją wizję.. Nie bój się pomysłów, które masz w głowie. Mogą okazać się strzałem w 10! Twoja wyobraźnia otworzy nam drogę do stworzenia filmu o prawdziwych Was!
Możesz nam zadawać mnóstwo pytań, co przyjdzie Ci na myśl. Co Ci się podoba w naszych filmach, a co byś zmieniła? Zaufaj nam, a będzie pięknie.. 🙂
JAK DO NAS TRAFIŁAŚ
Napisz gdzie nas pierwszy raz zobaczyłaś. Fb? Instagram? Może ktoś Ci nas polecił? Jestem ciekaw jak dalekie są nasze zasięgi.
BUDŻET
Określ widełki cenowe, jakie jesteście w stanie zapłacić za najlepsze filmowe wspomnienia z Waszego najpiękniejszego dnia.
Mam nadzieję, że po przeczytaniu artykułu łatwiej będzie nawiązać Ci kontakt z filmowcami. Nie bój się wiadomości od serca, po drugiej stronie stoją ludzie, którzy chętnie z Wami porozmawiają. Nie traktuj tego postu jako wyznacznik wiadomości, bo najlepsze to te prosto z serducha! 🙂